Cертифікати

Міжнародні сертифікати

Ми постійно рухаємось вперед для підвищення якості надання послуг у сфері управління небезпечними відходами та прагнемо до запровадження європейських стандартів. Упродовж року ми готувалися до проходження міжнародної сертифікації ISO, покращували умови нашої діяльності.

У 2019 році наша компанія пройшла сертифікацію на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO-14001:2015 "Системи екологічного менеджменту. Вимоги та настанови щодо застосування" та ISO-9001:2015 "Системи управління якістю. Вимоги".

ISO 14001:2015 Системи екологічного менеджменту. Вимоги та настанови щодо застосування
ISO 9001:2015 Система управління якістю. Вимоги
ISO 45001:2019 Система управління охороною здоров'я та безпекою праці. Вимоги та настанови щодо застосування
Атестат Виробництва
Атестат Виробництва (Перелік відходів)

Атестат виробництва

Наша компанія також пройшла атестацію виробництва, яка офіційно підтверджує здатність нашого підприємства забезпечувати переробку, утилізацію або знешкодження вилученої з обігу неякісної та небезпечної продукції відповідно до вимог, що встановлені нормативно-правовими актами та нормативними документами щодо управління окремими видами речовин, матеріалів та предметів, охорони навколишнього природного середовища, а також на відповідність чинним санітарним і пожежним нормам, правилам та нормативам екологічної безпеки.

Підвищення кваліфікації

Наша команда завжди розвивається і рухається вперед. Наші співробітники пройшли атестацію "Професійна підготовка щодо поводження з небезпечними відходами".

А також співробітники пройшли курси підвищення кваліфікації "Правила та вимоги щодо технічної експлуатації установок очистки газу (ГОУ)".

Професійна підготовка щодо управління небезпечними відходами. Агеєв Дмитро Олександрович
Професійна підготовка щодо управління небезпечними відходами. Захарченко Богдан Сергійович
Свідоцтво про підвищення кваліфікації. Іваниш Олександр Васильович
Свідоцтво про підвищення кваліфікації. Агеєв Дмитро Олександрович
Свідоцтво про підвищення кваліфікації. Захарченко Богдан Сергійович