Про нас

ТОВ "Екологічні Переробні Технології" — компанія, яка надає повний комплекс послуг у сфері управління небезпечними відходами та вторинною переробкою. Підприємство має всі необхідні дозвільні документи…
Детальніше

ТОВ "Екологічні Переробні Технології" — компанія, яка надає повний комплекс послуг у сфері управління небезпечними відходами та вторинною переробкою. Підприємство має всі необхідні дозвільні документи та ліцензії, відповідне сертифіковане обладнання та цілий автопарк спеціалізованих автомобілів для здійснення діяльності у сфері управління потенційно небезпечними та небезпечними відходами.

Ми знешкоджуємо небезпечні та потенційно небезпечні відходи II-IV класу небезпеки в печах-інсинераторах французького виробника методом піролізного спалювання при температурах понад 1200°C.

Наша команда

це Рішення для чистого майбутнього

Хто ми?

Креативна команда, яка бореться за поліпшення екологічної ситуації в Україні методом правильного на законодавчому рівні управління небезпечними відходами.

Наша місія

Наша компанія робитиме все можливе, щоб наші діти та онуки росли здоровими в екологічно чистій країні.

Агеєв Дмитро Олександрович

Генеральний директор

Агеєва Анастасія Сергіївна

Начальник юридичного відділу

Захарченко Богдан Сергійович

Комерційний директор

Станом на сьогодні ми маємо понад 1100 діючих контрактів — від стоматологічних кабінетів до великих холдингів у 23 областях України.

Banisa Energy Ukraine
Медична лабораторія Esculab
ТОВ Екскімтрейд
Медичний центр Інтерсоно
Медичний центр Мати та дитина